Négy tizenhatodik + mennyi az 1 egész?

2022. aug. 24. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

He? Fuss ennek neki még egyszer!

Négy a tizenhatodikon az 4*4*4*4*4*4*4*4*4*4*4*4*4*4*4*4=4 294 967 296.

Ha az a kérdés, hogy 16/16-od-ból 4/16-od, akkor az 12/16-od.

Azért nem egy nagy ördöngösség.

2022. aug. 24. 12:44
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs! Rosszul írtam....

Négy tizehatod+ mennyi az 1 egész?

2022. aug. 24. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy???


4/16 = 1/4

2022. aug. 24. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

16 alatt nem szabad ide regisztrálni, a törtek meg már alsóban tananyag.

A négy alapművelet meg elsőben. Az egész az 16/16-od. 16-4 négy az ennyire nehéz?

2022. aug. 24. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
5: elképesztő a tudatlanság.... :-s
2022. aug. 24. 13:26