Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » írna nekem valaki egy rövid...

írna nekem valaki egy rövid (10mondatos) fogalmazást?

Figyelt kérdés

Sose voltam jó fogalmazásban viszont hétfőre kell és nekem ötletem nincs miről irhatnák.

Téma:Az egyenes út a legrövidebb


Ha nem is a fogalmazást,legalább ötletet adjatok légyszi,hogy hogyan irhatnám. :) Köszi előre is.


2010. szept. 25. 20:45
 1/7 anonim válasza:
58%

Nem tudom, ilyenre gondoltál-e. Remélem tudtam segíteni. Ha ezt választod, megírod, hogy miért ezt választottad, és az iskolában megfelelt-e!


Az egyenes út a legrövidebb


Amikor céljaink felé tartunk kitartóan, csak az lebeg a szemünk előtt, hogy mielőbb elérjük azt. Mégis mindig akadnak kitérők, olyan pillanatok amik kizökkentenek utunkról. Van mikor mi magunk keresünk más utat. Lehet, hogy egy személy próbál segíteni olyan tanácsokkal, melyekről tudjuk, hogy ez nem helyes. Előfordul, hogy feladjuk,de a gondolat ott motoszkál a fejünkben, hogy haladni kell. Legyen az a kitűzött cél akár egy dolgozat megírása,melyet próbálunk mások segítségével elkészíteni, de ekkor rájövünk, az nem biztos, hogy ami gondolatunk. Egy olyan feladat elvégzése, melyhez sosem volt kedvünk. Lehet füllenteni akarunk bizonyos dolgokban, mégis az igazat kell mondani, mert előbb-utóbb kiderül .Mindíg vannak kitérők, kanyargós mellékutak. Lehet megpróbáljuk kikerülve elérni céljainkat. Azonban rá kell döbbenünk, lehetőleg még időben, hogy az egyenes út a legrövidebb.

2010. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nagyon jó lett.Majd megírom mit szóltak hozzá suliban.Még egyszer köszi! :)
2010. szept. 25. 21:10
 3/7 anonim válasza:
Szívesen. Amúgy hány éves vagy?
2010. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15,miért? :)
2010. szept. 25. 21:15
 5/7 anonim válasza:
Csak tudni szeret volna kinek segítettem. További szép estét. :-)
2010. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,neked is.
2010. szept. 25. 21:17
 7/7 Simon Barath válasza:
nem volt kedvem megírni pont ezt a fogalmazást ezért rákerestem, és csoda rá is találtam! de ahogy másolom, a végét olvasva rettemntő bűntudatom lett és úgy döntöttem inkább magam írom meg.
2016. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!