Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna nekem egy rövid...

Valaki írna nekem egy rövid fogalmazást a Kőszivű ember fiaiból arról amikor Jenő a bíróság előtt van?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm :D
2009. máj. 23. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne. Majd le is erettsegizunk helyetted.
2009. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

I.Bevezetés:A beidézés/A levél/ Az üzenet

II.Tárgyalás:Az ítélethozás(valami ilyesmi)

III.Befejezés:Testvéri szeretet


I. olvasd át a könyvnek azt a részét ahol ez a jelenet van! aztán írd le, hogy miért Jenő ment, de még ne áruld el, hogy tudjuk azt, hogy Ödön helyett.

II. írd le röviden mi történt ott, majd az is derüljön ki, hogy Ödön helyett ment.

III. Jenő ilyenmeg olyan testvéri szeretetet nyilvánit bizonyitva lelki nagyságát bla-bla.

Nem nagy cucc egy ilyet megírni, nemértem mibajodvan vele..

2009. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egyedül! Majd órán, dolgozatírásnál, érettségin sem fog senki segíteni!
2009. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana olvasni! 13 évesen is fel lehetne fogni, hogy ez a te érdeked. És miből gondolod, hogy itt bárki is csak úgy poénból írna neked egy dolgozatot?
2009. máj. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már..nem akar magától irni, mert hülye hozzá. Segítséget vár, nem leb*szást. Vagy ha képtelen vagytok segíteni, akkor inkább ne irjatok semmit!
2009. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!