Van olyan hogy redmenta beküldött felmérőt átjavítani és helyette a javítottat küldeni be?

Figyelt kérdés

nagyon fontos lenne! a tanár csak hétfőn kezdi el javítani. hogy tudnám úgymond meghackelni ezt? ne jöjjetek azzal hogy miért nem tanultál.

azért mert humán osztályban vagyok és mégis kell tanuljuk azt a k* bioszt. semmit nem tudok. és kb egyes lesz ha nem tudok valamit csinálni. kérlek segítsetek



2022. nov. 8. 19:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Jó,hát unatkozol.Megertem. Itt a nagy többség unatkozik. Magadra vetted,pedig ha nem inger nem kell felvenni. Nem haszontalan választ írtál,és igen,ítélkezés sem volt benne,megpróbálták segíteni. Ezért sem értem,miért is érezted személyes támadásnak amit írtam. Egyébként az oldalon lévő több ezer kérdés alá is alá írhattam volna azt,amit. Sokkal tobbafisztralt beszologatas,ítélkezés mint az érdemi válasz. Való igaz,ez a kérdés csak egy kiragadott,és épp ide írtam amit írtam. Ne törődj vele,ha nem inged.
2022. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az enyémet pedig a mostani válaszokra értettem,azaz a kilences válaszra. Nem írtam előbb választ rá, azt gondoltam ez egyértelmű,de akkor elnezest,ha nem volt az.
2022. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

9 és 11

„Csak zarojeles megjegyzés,hogy a kérdésre érkezett 8 (az enyémet nem számítv) válaszból csak egyetlen egy,az első válaszolt érdemben”

2-es vagyok. Ezek szerint a te két válaszod hasznos volt? Hát nem igazán. Sőt, ha azt vesszük az első válasz is haszontalan volt, mert a kérdező nem jutott vele semmire. Leírtam a megoldást: kevesebbet kellene buzgerálni az okostelefont és többet kellene tanulni. Tudom, amit most írok nem igazán válasz a kérdésre, de én legalább beismerem. Egyébként pedig egyetértek krwkco válaszaival.

2022. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 krwkco ***** válasza:

#11

"miért is érezted személyes támadásnak amit írtam"

Nem éreztem személyes támadásnak. Ezt meg is írtam az utolsó mondatomban.

Csak tévesnek.

2022. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem,az én válaszom sem volt hasznos,és igazából írhattam volna az oldalon lévő kérdések zöme alá is,az,hogy ide került éppen,ad hoc.

Valóban,a jövőben az megoldás számára,ha tanul,és nem okostelefonozik helyette (ami amúgy is rontja a koncentrációt,nem csak az időt veszi el.) Na de a konkrét kérdésre nem volt válasz. Persze,ez már csak szőrszál hasogatas,és egy teljesen másik random kérdés random válasza is valószínű beleesne abba a kb 80 százalékba ami nem annyira a kérdést válaszolja meg.

Engem főleg azért idegesít ez annyira,mert -egy kiragadott példa -mikor ingatlanos,felújításos,vagy éppen gyerekkel kapcsolatos kérdéseim lettek volna akkor oldalakon keresztül olvastam mindenféle szóváltást, es a kb hatvan valaszbol három négy adott tényleg segítséget. (Nem én tettem fel a kérdéseket.) Nem mondom hogy rossz dolog az okos(!) vita,de jobb lenne,ha a segítség nyújtásra,illetve a tényleges válaszra menne a dolog,ez nem egy csevegős oldal (elvileg -aztan tudom gyakorlatilag az.) Na de részemről ezt itt lezarhatjuk,nem akartam senkit megsérteni,es mondom,aki nem érzi ingenek,az ne vegye fel

2022. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!