Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az ilyen feladatokat pontosan...

Az ilyen feladatokat pontosan hogy hívják angolul? biztos van rá kifejezés, de még magyarul is csak szöveges feladat táblázatos megoldással-ként tudom körülírni.

Figyelt kérdés

[link]


ilyenem van, turiban vettem, imádom, de lassan betelik... gondoltam rá, hogy rendelek egyet, de inkább valami újat próbálnék, (amennyiben létezik, inkább digitális módon) ugyanis a remek fotografikus memóriámnak köszönhetően rengeteg megoldásra emlékszem:'D



2022. nov. 15. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Rá van írva a csomagolásra a tartalma:


"Brain Training" - agytorna

"Puzzle" - kirakós játék

2022. nov. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
1-es: angoluban a "Puzzle" NEM kirakós játékot, hanem rejtvényt jelent!
2022. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
#2 A puzzle összekeveredést is jelent a szótár szerint, és nálunk leginkább a kirakós játékokra használják ezt a kifejezést.
2022. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
#3 NÁLUNK használják a kirakós játékra ezt a kifejezést. Ez egy angol szöveg. Annak, hogy MI hogyan használunk egy szót, az égvilágon semmi köze az eredeti értelemhez. A chorus szót is kórusnak fordítanád, mi? Mert mi úgy használjuk?
2022. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Scrabble van online is, szerintem az tetszeni fog. Valós ellenfelekkel is lehet játszani. A Facebook-on is van olyan Scrabble applikáció, amit le se muszáj tölteni hozzá. A FB felületen játszható, FB barátaidat is meg tudod hívni, stb.


A képen egyébként sima keresztrejvény-magazin van.

Biztos szudoku is van benne (az ugye nyelvfüggetlen, és rengeteg van bármelyik újságárusnál.)

2022. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat! 😃


#5 jaj elfelejtettem ezt:


[link]


ilyenek vannak benne (semmi sudoku meg keresztrejtvény, annak ellenére, hogy a borítón van) ezért vagyok elakadva a dologgal, tényleg csomó féleképp próbáltam keresni


(ismerem a scrabblet, nem igazán szeretem...)

2022. nov. 15. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os: Ez olyan kizárásos alapon a lehetőségeket szűkítő megfejtéseket kíván, mint a Cluedo társasjáték. A honlapok szerint a "forgass és mozdulj" mechanikára épít, de ennek szerintem semmi értelme. Mindenesetre lehet hogy a Cluedo játékszabályai között kellene kutatnod rá.


Így persze mindjárt más. (5-ös voltam)

2022. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!