Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! A suliban hagytam Villány...

SOS! A suliban hagytam Villányi Attila 5-ömlesz kémiábol könyvet!(?)

Figyelt kérdés
SOS! A suliban hagytam Villányi Attila 5-ömlesz kémiábol könyvet és nem tudom megírni a házit! Valaki be tudná küldeni akár foton a gázelegyes feladatsorokat? feladatsorszámtól asszem a 200-tól kell (az első feladatsor nem kell). Nagyon megköszönném!!! Valamint ha esetleg a megoldásokat is beküldeni ahol ugye az A mindig ki van dolgozva segyítségnek annak is nagyon örülnék! előre is köszi!

2022. nov. 22. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha le tudod írni helyesen a könyv címét, akkor elküldöm neked.
2022. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ötösöm lesz kémiából - Példatár és megoldások
2022. nov. 22. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
#1. Erre az első reflex egyébként a "leckéztesd any.dat!". :) De ehelyett inkább elmondanám, hogy ez már legalább annyira irritáló, mint a kérdésekben szereplő sületlenségek, nem lenne időszerű ezt lassan észlelni? Eltelt az oldal indulása óta 15+ év, lejárt a türelmi idő, ha úgy tetszik. :))
2022. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!