Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek egy 3 oldalas ppt...

Szerintetek egy 3 oldalas ppt nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Zöldmoszatokról kellett külön csinálnom. Nem találtam róla túl sok dolgot szóval szerintem ennél többet nem lehetne róla mondani. Mindegyiken van egy kép. Holnap fogom előadni. Szerintetek ez kevés lesz?

2023. jan. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola 3. osztályban elég. :) Ahányadik évfolyam, annyi dia minimum legyen.
2023. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Legyen külön címdia és elköszönő dia, az máris 5


Így látatlanba azt mondom, hogy elég, mert lehet a 3 diát teleírtad, vagy mindegyiken van 3 szó, de 15 percet tudsz egyhuzamban mesélni róluk. Mindkettő jó. Ha egy 5-10 percben össze tudod foglalni és nem annyi a mondanivalód, hogy a "Zöld moszatok zöldek és moszatok." akkor jó. Ne izgulj.

2023. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Igen, tele vannak. Meg raktam képeket is oda. Meg nem nagyon találtam mást ami lényeges lenne. Az a baj, hogy lemértem és 2 percig tart az egész.

2023. jan. 30. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy lemértem és 2 percig tart az egész."

Hány perc helyett?

Ha te is tudod, hogy túl rövid, hiába teszel fel itt róla egy kérdést, attól még nem lesz hosszabb...


[link]

[link]

[link]


Ha még így is túl rövid, a linkelt szavakat jobban elmagyarázhatod.

2023. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Nincsen igazából megszabva, hogy hány perces legyen. Azt mondta, hogy csinálhatok ppt de pl a egy képről is beszélhetek ami nem tarott volna több ideig.

Elköszönő diát meg elfelejtettem csinálni szóval elküldtem így neki ezt a 3 oldalt. Ma kell előadnom.

2023. jan. 31. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Hanyadik osztály?


Sok sikert kívánok, szerintem nem lesz gond!

2023. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!