Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha matematika érettségit...

Ha matematika érettségit visszamenőleg megcsináltam 2010ig?

Figyelt kérdés

És az összes feladatot megcsináltam, most már annyit gyakoroltam ezeket a feladatokat, hogy ránézésre megmondom, hogy kell megoldani.

Illetve utolsó 4 évben már átírtam az adatokat,és úgy is megoldottam, így reális lehet a 25% matek érettségin?


2023. febr. 10. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet - de vannak külső tényezők, amikkel ugyanúgy számolni kell...
2023. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mint pl?
2023. febr. 10. 16:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A 25% akkor is reális, ha nem tetted ezt meg. (középszinten)
2023. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Csak középszint!

Igazából ettől a tárgytól félek a legjobban, amúgy erős 4es vagyok matekból, de a tanárnő aki tanítja nekünk állandóan azt mondja, hogy nagyon nehéz lesz nekünk még a kettes is..

2023. febr. 10. 16:30
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Időkeret

Megmondani, hogy kell megcsinálni és tényleg megcsinálni két külön dolog

Nem lesz kényelmes öltözék, hanem öltöny/szoknya...

Stressz

Tanári felügyelet

Egyhuzamban hosszabb energiabefektetés

A feladatok variációs lehetősége

Tét

A többi diák a teremben, azok behatásai

2023. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
"az összes feladatot megcsináltam" - na jó, de milyen eredménnyel? Mindet megcsináltad jól és úgy gondolod, hogy a saját érettségiden majd 25%-ot fogsz elérni? Vagy a régebbi érettségiket is kb 25%-osra tudtad megcsinálni? Én eskü nem értem a kérdést o.o
2023. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, hogy a régi feladatok bemagolása (már, ha erről van szó), hogyan jön ahhoz, hogy a te érettségid (ami nyilvánvalóan más lesz) hogyan fog sikerülni.


Amúgy igazából azt sem értem, amit írtál. Szerintem a magyar érettségi fogalmazás részén kellene inkább izgulnod.

2023. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7: Végül is a helyesírással, megfogalmazással nincs gond, tényleg inkább a matekkal lehet valami nála, mert logikailag nem stimmel a dolog...
2023. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"mert logikailag nem stimmel a dolog..."

Mégpedig?

2023. febr. 10. 16:38
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszomat olvasd el kérlek. Fura, hogy nem veszed észre, hogy olyan lényegi információkat hagytál ki a helyzeted ismertetéséből, amik nélkül nem is lehet rá érdemben válaszolni a kérdésre.

Az lenne egyébként a lényeg, hogy leírd, hogy hogyan oldottad meg a feladatokat (milyen segítséget használtál közben, mennyi idő alatt sikerült, elsőre sikerültek-e, vagy sok próbálkozás után, stb.) Mert ha a "megoldottam" azt jelenti nálad, hogy mindet sikeresen meg tudtad csinálni, akkor meg mi értelme van, hogy 25%-os eredményt feltételezel?

2023. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!