Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi volt a legdurvább beszóláso...

Mi volt a legdurvább beszólásotok egy tanárnak? :D és mit kaptatok érte?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem, mit mondtam, 40+ éve volt, de két nagy pofont kaptam érte.

Ezúton is szeretném megköszönni neki.


Sok nagy problémát megoldana ma is.

2010. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Durvákat nem nagyon szólogattam nekik huszonéve, de sokszor csodálkoztak, mert volt olyan tanár, amelyik ordított, mint akit nyúznak azért, mert odaadtam a radíromat az osztálytársamnak. Én pedig, mikor levegőt vett az ordibálásban, higgadtan felálltam és fapofával megkérdeztem tőle: "Kedves tanár úr, ön komolyan úgy gondolja, hogy ekkora bűnt követtem el egy radír átadásával, hogy ennyire kiabálnia kelljen?" Erre annyira nem számított, hogy teljesen paff lett.
2010. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hű én rosszkislány voltam, szégyellem is picit. Névvel ellátva nem írnám le:) bár a szitkolózást sosem én kezdtem ( a mai napig úgyérzem hogy a kiakadásaim jogosak voltak, habár nem kicsit estem át a ló túloldalára) de volt pár priuszom. egy nayon durvára emlékszem... a magyartanárommal vesztem össze nem kicsit. nagyon rossz napom volt, nem mentegetésképp, ténylegm inden összejött. Órán felszólított, én nem figyeltem és nem arra válaszoltam amit kérdezett, ami rosszul jött ki mert így tényleg oltári baromságnak hatott. A lényeg az, hogy neki is sz*r napja volt, és elkezdett iszonyú hangon ordítani, volt ott minden...ott kezdte hogy én csak egy hülye liba vagyok, végigzongorázta az összes dolgot ami nem tetszett neki rajtam (külsőre belsőre). Én szépen szuszogva hallgattam míg meg nem jegyezte hogy anyámnak talán odakellett volna rám figyelnie, és akkor nem lennék ilyen buta liba. ezt így szó szerint, én meg nagyon jóba vagyok anyuval. és nem viselem el ha így ebszélnek róla. úgy kiakadtam hogy csattant ott bzdmegtől kezdve minden. Na persze rögtön igazgató, a tanár fegyelmizni akart, de érdekes módon az igazgatóval meg tudtam értetni hogy ilyet akkorsem mondunk diáknak és megúsztam egy igazgatóival. Ez a tanár amúgy többször elsütötte hogy én mennyire buta vagyok, ahoz képest 87%-os magyar emeltet sikerült tennem.


ezen felül sem voltam mindig udvarias velük, volt pár beírás, vita, de akkor tényleg nagyon mocskosul lehordtam...

2010. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bumbi02 ***** válasza:

nekem még anno általánosba volt, igazából nem volt durva beszólás, csak a tanár volt idegbeteg.. előzőleg se voltam vele jóviszonyban,

azt mondta hogy olyanok vagyunk mint a zállatok (sic!)

és mivel nyelvtan tanárunk is volt, ezér gondoltam ki javitom és kijavitotttam, erre odajött h igy kell bánni az állatokkal... azt megfogta hajam meg adott egy pofont..:)kb 5-6 éve volt..

2010. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? nekem lenne egy durva beszólásom amit mondtunk..Majdnem fel is jelentett minket a tanár.. de korodtól függ hogy elmondjam :D
2010. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18
2010. okt. 6. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:

én még tavaly annyira ideges lettem mert van egy tanár aki soha, ismétlem soha nem képes dolgozatokat javítani. a szitu a következő volt:

-megcsináltad a házi feladatot?

-maga kijavította a dolgozatomat?

-nem, másik osztály dolgozatait javítottam de ez most nem lényeges.

-én meg másik tanár háziját csináltam!


:DDD

kaptam is érte jó nagy beírást...

2011. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!