Milyen jó tettei voltak Barack Obama-nak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Semmilyenek.
2023. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz. ezzel sokkal előrébb lettem
2023. febr. 21. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Szétverette a teljes Közel-Keletet, rengeteg háború zajlott az elnöksége alatt. Miféle jó tettei lehettek?
2023. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdezem, mert nem tudom, de törire meg kell
2023. febr. 21. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Egyetlen említésre méltó tette talán az Obama care volt, ennek vmi olyasmi volt a lényege, hogy ha nem fizetett valaki TB-t, központilag, vagyis mások adójából kifizették, és ellátták őket is. Ez lehet negatívan is értelmezhető, csak legalább valamilyen említésre méltó tett. Ezen túl tényleg az egyik legkártékonyabb amerikai elnök volt, hiába csodálják olyan sokan, meg szeretik. Elnöksége alatt durvult el a helyzet a Közel-keleten, elindult egy hatalmas migráns áradat, rengeteg terrorista vonult Európába, Párizs stb merényletek.
2023. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!