Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a novella elemzésben?

Figyelt kérdés
Szegény Gélyi János lovai című novellát kéne elemeznem 1.5 oldalban. Én nem tudom hogy csináljam azt se tudom hogy kezdjem el kérlek segítsetek!😭
2023. febr. 28. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Olvasd el, aztán menni fog.
2023. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt a segítség:

[link]

[link]

2023. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Elolvasod, aztán elemzed! nehogy már ne menjen! bezzeg a cs:go batlefield, meg a fortnite megy mi?
2023. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok nem erdekelnek az ilyenek. De nyilván te mindent jobban tudsz. És ha nem tudsz normalisan valaszolni akkor minek vagy itt?
2023. márc. 1. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért vagyok itt? Hogy az ilyen ingyenélőket, mint pl te, aki gondolom tik tok riebanc akar lenni, ha nagy lesz kifigurázzam! Mert dolgozni nem akarsz a sikerért, az már most látszik! Mástól várod, hogy helyetted dolgozzon!
2023. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul gondolod. Csak én nem értek ehhez az egészhez mert nekem nem ez az erősségem de nyilván akkor egyből már egy semmirekellő vagyok. Sok eszed van csak az elő ítélet, ez a mi világunk.
2023. márc. 1. 15:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg nem hinném hogy az akkora bűn hogy segítséget kérek.
2023. márc. 1. 15:34
 8/8 anonim válasza:
Így van nem bűn az, ezért van ez az oldal hogy feltegyed a kérdést :) Előttem szóló már beküldte a linkeket, az egy biztos pont, bár azóta már sok idő eltelt, gondolom már megoldottad
2023. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!