Hogy kellene ezt a matek feladatot megoldani?

Figyelt kérdés

[link]

Felrajzoltam a hatszöget de nem értem mit kéne csinálni :(


2023. márc. 8. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
A köröket is rajzold fel!
2023. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fel van
2023. márc. 8. 14:46
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ennyi! Utána már tudod! Megtanították!
2023. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert, ha egy átlagos területszámítást nem tudsz elvégezni, akkor gondolom a délutáni fortniteozás sem megy, meg a telefonnyomkodás sem... ja.. hogy az igen.. értem!
2023. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyiket sem csinálom, most kezdtük el venni de beteg voltam és nem értem
2023. márc. 8. 14:50
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Na a tipikus beteg voltam kifogás! Tudod, hogy naponta hányszor halljuk ezt a kifogást az olyanoktól, akik inkább fortniteoznak, meg cs:go-znak, meg mobiloznak és elvárják, hogy mások ingyen megcsinálják nekik a házifeladatukat?
2023. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudod hogy nem úgy születik az ember hogy ezt tudja? Van ötleted mennyit próbálkoztam de nem jön ki semmi? Ahelyett hogy itt bunkóznál menj és éld az életed ha segíteni nem tudsz, iszonyatosan rosszindulatú vagy
2023. márc. 8. 14:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbáld megkérdezni egy osztálytársadat, esetleg a tanárt.
2023. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Erre vannak az osztálytársaid, hogy megkérdezd őket, bruh! Nem itt picsogni! Vagy a tanárod! De nagy a szája itt a sok ingyenélőnek, aki elvárná, hogy megcsináljuk helyettük a házijukat, míg ők élik a kis életüket.
2023. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
A szabályos hatszög hat szabályos háromszögből áll (ha a hatszög középpontját összekötöd a csúcsaival). A hatszög területéből ki tudod számolni ezeknek a háromszögeknek az élhosszát, ez lesz a hatszög köré írt kör sugara. A háromszögek magassága lesz a hatszögbe írt kör sugara. A "hulladék" területe a nagy kör és a hatszög területének különbsége, illetve a hatszög és a kis kör területének különbsége.
2023. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!