Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nincs olyan oldal, ahol a...

Nincs olyan oldal, ahol a középsulis matekot részletesen magyarázzák?

Figyelt kérdés
Nem magyaráz valami jól a tanárunk, aztán gyakorlatban sem értjük meg nála az anyagot, aztán meg elkezd hisztizni, hogy jó, akkor tovább tarja az órát, de ez lényegtelen, egyszerűen nincs valami weboldal, ahol részletesen fent van ez a tananyag? Előre is köszi!
2010. okt. 6. 19:42
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem nem ment am tek egyáltalán,szóval matektanárhoz jártam külön,és a tanárom felkréték,h online is tanítson amtematikát. Úgy nz ki a dolog,h regisztrálsz az oldalon,és 6990 Ft-ért megveheted egy teljes évre a jogot,h bármikor,bárhányszor megnézhesd a videókat,amin matekot magyaráz. Egyelőre azt hiszsem,csak a 9.-es anyag van fent,de szeriintem jó. Sajnos,pénzbe kerül,de azért próbáld meg,ha nem amard más választásod. Van 2-3 videó,amit ingyen emgtekinthetsz,az alapján el tudod dönteni,hogy megveszed-e a tübbit, vagy sem. Ennyit tudtam csak segíteni,azért szerintem nézz fel a linkre,hátha. :)

A cím: www.onlineakademia.hu

2010. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2010. okt. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!