Bocsi de én nemtudom és azt mondta a tanárom hogy ha nincs kész akkor egyest ad😔előre is koszonom

A link - [link]



2023. ápr. 28. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer már küldtem a megoldást. De törölted a a kérdést.
2023. ápr. 28. 10:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Véltelen volt bocsi de újra megadnád a választ ha lehet?az egész fiókomat törölték sajnos😔
2023. ápr. 28. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:

A szükséges képletek:

Ta=a^2

V=Ta*mt/3

mo=sqrt((a/2)^2+mt^2)

To=a*mo/2

b=sqrt((a/2)^2+mo^2)

e=a*sqrt(2)

Be tudsz helyettesíteni?

2023. ápr. 28. 12:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem😭de azért köszi
2023. ápr. 28. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

a)

Ta=6^2=36

V=36*8/3=96

mo=sqrt(3^2+8^2)=sqrt(73)=8,54

b=sqrt(3^2+73)=sqrt(82)=9,06

e=6*sqrt(2)=8,49

2023. ápr. 28. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a behelyettesítéssel, mert azt - legalább - már tudni kell!
2023. ápr. 28. 17:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!megoldottam a ti segítségetekkel, remélem jó lesz 😁
2023. ápr. 28. 18:43