Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Éhezők viadala: Mutasd be a...

Éhezők viadala: Mutasd be a média és az elnyomó hatalom összjátékát! Miként szolgálja a show a diktatúrát, az emberek megfélemlítését, a mélyszegénység, továbbá a megalázottság állapotának fenntartását? Összefüggő 6 mondatos kérlek fogalmazás legyen!

Figyelt kérdés
Valaki segítssen és ha tud írjon 6 mondatos igaz fogalmazást
2023. máj. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Te, ez egy marha jó ifjúsági regény, és a film is kifejezetten élvezhető belőle. Mi lenne, ha magadhoz vennéd?
2023. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

#1


Az hogy mi marha jó, egy teljesen szubjektív dolog.

Én pl még úgy se szerettem, hogy korcsoport ajánlás, téma, műfaj meg úgy minden szerint szeretnem kellett volna. (Ráadásul még nem is olvastam, hanem a filmet kezdtem el, de annak se értem a végére)

2023. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

#2 Abban igazad van, hogy szubjektív dolog az, kinek mi tetszik - épp ezért nyilván ízlésekről nem is vitatkozik az ember.

A kérdezőnek viszont az a feladata, hogy írjon erről fogalmazást, amit más - remélhetőleg - nem fog megcsinálni helyette. Az embernek felnőttkorában sem tetszik minden, amit a munkája során el kell végeznie, de attól még meg kell lennie annak is.

Szóval, kérdező, írd meg a fogalmazást, aztán ha készen vagy és feltöltöd, szívesen átnézzük többen is. De megírni nem fogja helyetted más.

2023. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát én a seggemet a földhöz verdestem volna örömömben, ha ilyen jópofa, modern, fiatalokhoz íródott könyveket kellett volna olvasnunk gimiben a Szigeti veszedelem, meg az Íliász helyett...
2023. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haszanlj chatGPT-t
2023. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!