Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene megirni egy...

Valaki segítene megirni egy véleményt?

Figyelt kérdés
A könyv: julie gardwood - árnyéktánc, jóvö hét szerdára kéne.

2023. jún. 1. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A Moly-os értékelésekből írj egy tartalmat.

Vagy másolj be pár hosszabb értékelést egy parafrazálóba.

Vagy ChatGPT-vel írd őket egy egységessé.


Használd már ki a lehetőségeidet...

2023. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A chatgtp-t próbáltam, nem müködött, de a többit nem, köszi.
2023. jún. 1. 20:53
 3/3 A kérdező kommentje:

És erről így mit gondoltok?

Az én kedvenc részem az volt hogy:

"Nincsenek gátlásaid, igaz? Bármibe fogadni mernék, hogy képes lennél anyaszült meztelenül végigsétálni a Newbury Streeten, Bostonban, és a legcsekélyebb mértékben sem feszélyezne,hogy nincs rajtad ruha.

– Az attól függ – vigyorgott a férfi.

– Mitől?

– Hogy nyár vagy tél van."

Azért tetszett, mert egyrészt egy jót nevettem rajta, másrészt jobban megismerjük tőle a karaktereket és az értékrendjűket. Hamár a kedvenceknél tartunk akkor beszéljük a kedvenc szerplőröl is, hát nekem nincs konkrét kedvenc szereplőm, mert nálam Jordan és Noah egyszinten állnak, és azért kedvelem őket mert már szinte tapintani lehet köztük a feszültséget mikor beszélgetnek, emellet remekül mükődik köztük a kémia.

A regény nekem tetszett, megtudott néha nevettetni de amikor kellett kellően komoly volt. A helyszín egy kisváros, azaz serenity, egy megfelelő választás volt a cselekményhez. Mindenkinek nem tudnám ajánlani, de ha szereted az akció könyvek némi humorral megfüszerezve, és szívesen olvasnál érdekes szereplőkröl, jó kémiával, akkor csak a ajánlani tudom Julie Gardwood-tól az Árnyéktánc című könyvet.

2023. jún. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!