Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Büszkeség és balítéletből Mr....

Büszkeség és balítéletből Mr. Collins jellemzését valaki le tudja írni?

Figyelt kérdés
köszi
2023. aug. 24. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Te. Elolvasod gyorsan a regényt és megírod a házi feladatot.
2023. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, de tényleg, viszont elolvastam a könyvet és esküszöm tetszett csak nem találom a szavakat a jellemzéshez, ha valaki legalább pár szóban le tudná írni jellemét, annak nagyon örülnék.
2023. aug. 24. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsinyes és szolgalelkű, ugyanakkor nárcisztikus ember. Rangkórságban szenved, azért is imádja annyira Lady Catherine-t (aki pedig a kutyába se veszi őt), és felszínes is, ami abból derül ki, hogy mekkora hangsúlyt fektet az egyes palotai berendezések áraira. A visszautasítást nehezen tűri, nincs reális énképe.
2023. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nna!

3-as leírta.

Tanárnéni meg belebotlik a szó szerint kimásolt jellemzésbe.

Bizony, bizony.

2023. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Kérdező, azért valamennyire fogalmazd át, amit írtam. ;)
2023. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as! Igen, egyértelműen átírnám, de ez nem házi feladatohoz kell nekem. Így is átírom.
2023. aug. 29. 12:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!