Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy napos osztálykirándulás...

Egy napos osztálykirándulás ötletek (?)

Figyelt kérdés

Azt adta fel a téta (termelési értékesítési és turisztikai alapismeretek) tanárunk, hogy írjunk egy fogalmazást egy budapesti egy napos osztálykirándulásról, de nincs ötletem hogy hova menjen az "osztály". Nem azt kérem hogy írja meg helyettem valaki, csak ötleteket kérek.

Előre is köszönöm.



nov. 4. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Magyar Zene Háza. Előtte-utána megnézhetitek a Városligetet, ha tél van még korcsolyázást is bele lehet tervezni.
nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 4. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Állatkert

Vasúttörténeti Park

Vár

Múzeumok

Országház

Nagyban függ a korosztálytól.

nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha turisztikások vagytok, akkor mindenképp célszerű lenne beleszőni valami attrakciót is.

Nem tudom, hogy Pesten belül hol vagytok, de pár elképzelés:


- Nemzeti galéria >>> városliget >>> vajdahunyadvára

- Zsinagóga >>> múzeumkert >>> gellérthegy

- Acquincum >>> római fürdő >>> normafa

- Éttermek napja: lovagi étterem (Sir Lancelot), japán étterem (Fuji), borkostoló


Ez csak pár elképzelés. Jelezném, ha turisztikások vagytok, azaz gazdaságisok, lehet, nem árt egy költségvetést készíteni, hogy mibe fog ez fájni.

nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
71%

Parlament.

Terror háza.

Bármelyik múzeum.

Budai vár.

nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!