Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 8 napos osztálykirándulás...

8 napos osztálykirándulás helyszín ötletek?

Figyelt kérdés

11.-es osztály lenne... akármilyen ötlet lehet, csak kritéria hogy 8 napig el lehessen ott lenni... :D

ja és 34 fő ha ez számít...


2013. szept. 3. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Budapest?

Az elég nagy hely,ott jó sok minden van,

Maga a város is lehet,azon belül,meg a környéke is.

2013. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8 napos?? Honnan szedtetek ezt a képtelen ötletet? Ki fogja fizetni? Az iskola meg el se fog engedni annyi időre.
2013. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Külföld vagy belföld?

Ha belföld, akkor szerintem valami távolabbi, például ha nyugatiak vagytok akkor Debrecen.

Ha külföld, akkor meg Bécs és Erdély szerintem egyaránt jó hely, vagy Szerbia se rossz.

2013. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha esetleg belföld, Szegedet is javaslom, nekem egyedül ott volt gimibe a legjobb osztálykirándulásom, szerettem azt a helyet, annál jobb helyen sosem voltunk az osztállyal több naposon legalább is.

De 8 nap szerintem kicsit sok nem? Egyrészt hihetetlen sok pénz kell rá még ha kollégiumba szálltok meg akkor is, plusz a kaja akkor ha megnéztek valamit a beugró is, plusz a költőpénz. Nálunk sokszor még a 2-3 napos sem jött össze pont a pénz miatt csak az osztály fele ha eljött...

2013. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen nagy arc lehet az ofő, ha 8 napot ki tudott harcolni.
2013. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért 8 napos mert van benne egy hétvége, az eleve 2 nap, az iskolánkban meg minden évben ki van írva 3 nap osztálykirándulásra, az már 5 nap, egy szabadnapot kaptunk mert megszerveztünk eg yiskolai programot, még kettő meg az azelőtti valamilyen szünet....

nem az iskola fogja fizetni, hanem mi...

köszönöm a válaszokat! elfelejtettem mondani hogy budapestiek vagyunk...

2013. szept. 4. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:

8 nap? Nekem kicsit sok lett volna középiskolásként. És ez pénzben sem kevés.

Ötlet: Berlin, München

2013. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ti fogjátok fizetni. Mármint a szülők, nemde? Nem biztos, hogy ok is értékelni fogjak. Mondjuk legyen 1000 a szállás es 1000 a kaja egy napra, az mar eleve 16..,,,
2013. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzük,hogy kifizessék,akkor nagyon szerencsések (ilyen szempontból).


Azt is szeretném tudni,hogy milyen program érdekel jobban?

Vagyis,természetben szívesen vagytok?Vagy,kulturális program mennyire jó.Vagy mozi,buli érdekel..

2013. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a váalszokat... közben osztályszinten eldöntöttük... Velence, Róma lesz a két hely ahova megyünk a 8 nap alatt... D: mindkettőt megnézzük... :D
2013. szept. 7. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!