Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találjak olyan embert aki...

Hol találjak olyan embert aki segít nekem recenziót írni?

Figyelt kérdés

A tanárunk egy gyökér, aki csak magáról beszél egész órán. Konkrétan semmit nem tanulunk tőle. Ezzel nem is lenne baj ha egyáltalán nem kéne semmit teljesíteni a tárgyból. Így hogy nem tudjuk mik az ő követelményei kicsit nehéz dolgunk van.

A hab a tortán, hogy egymás ellen versenyeztetni fog minket és akiét a leggyengébnek gondolja az rossz jegyet is fog kapni, legalábbis rosszabb jegyet mint a többiek.

Aztán nem is egy könyvről kell recenziót írni, hanem egy cikkről.

Hogy a francba írok min 2 oldalt egy cikkről?

Valaki tudna legalább példának küldeni egy ilyen recenziót?

Köszönöm annak aki segít!



nov. 17. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
chatGpt -t keress rá és kérdezd meg tőle.
nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szokott kielégítő válaszokat adni és a tanárok észreveszik ha chatgpt-t használsz
nov. 17. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm, ezt én is megtaláltam!

Nincs itt esetleg olyan diák vagy tanár aki tapasztalt ebben és tudna segíteni, tanácsokat adni? Bizonyos pénzösszeggel is honorálnám.

nov. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!