Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » KÖNYÖRGÖM valaki segítsen a...

KÖNYÖRGÖM valaki segítsen a töribe?

Figyelt kérdés
[link]
nov. 30. 21:29
 1/10 anonim válasza:
94%

Hallod, nálatok meg van a luxus, hogy megkapjátok hogy az adott szó fogalom vagy tulajdonnév... Máshol ezt sem kapják meg.

Ott a tankönyv, az internet vagy az órai jegyzet. Használd, meg kell tanulni, mert az érettséginél (ha teszel érettségit) nagy bajban leszel.

nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezt már délelőtt is feltetted. Azóta hol neztél utana? Kinyitottad esetleg a tankönyvet? Mert azt nem hiszem el, hogy semmit nem tudtál és azóta is üres a lapod...Odaadják a dolgozatot, megadják a fogalom szófaját, ennél jobban, hogy nyalja ki a tanar a segged. Ez már tényleg lustaság...
nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem üres, írtam válaszokat de nem tudom jó e
nov. 30. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Úristen! Ilyen manapság egy dolgozat?

Jessza!

Nekünk kb. 10 fogalom meghatározás után komplett kis esszéket

kellett írnunk.

Döbbenet.

Már itthon is amerikai típusú, tesztelős módszerrel képzik a félművelteket?

nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként végigolvastam a könyvet,neten kerestem... Sehol semmi. Osztálytársaim se találják. A dogát pedig dugiba fotóztuk le, és csak 5 percre kapjuk vissza megoldani. Nagyon jó tanuló vagyok de egyszerűen ötletem sincs jó e amit írtam, nem találok válaszokat sehhhol
nov. 30. 22:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem dolgozat. Minden órán írunk röpit,azonban most az utolsó 5 percben osztotta ki, és kapunk rá még egy kevés időt. A nő dolgozatai közel sem ilyenek. Kérlek segítsetek,ha kell elküldöm a válaszaim
nov. 30. 22:49
 7/10 A kérdező kommentje:
A dogáink alapja esszé, ez egy röpi.
nov. 30. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

#4 Inkább írok esszét mint ezt a fszságot. Ebből kb semmit nem értek mit akar a feladat. Az esszében meg ott van az, hogy szabadon szárnyalhatok.


Egyébként én nem csinálnám meg a helyedben kérdező. Úgysincs következménye, csak ijesztgetnek ezzel. Ha kérdeznek majd improvizálsz valamit oszt annyi. Van az embernek jobb dolga is, mint ilyennel szarakodni. Egyél, igyál, pihenjél, aludjál aztán ne stresszeld magad :)

dec. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ehhez a feladathoz van egy forrásszöveg is, abban kell megkeresni a megfelelő szavakat.
dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk hozzá... De megírtam 5re magamtól
dec. 2. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!