Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért adott a tanár elégtelent...

Miért adott a tanár elégtelent a ChatGPT-vel megíratott házi feladatomra?

Figyelt kérdés
Minden szövegösszefüggés a helyén volt, bekezdésenként generáltattam a szöveget, egyszer átolvastam én is. Aztán valahogy gyanúsnak találta a tanár, mondom neki, hogy a terjedelem megvan, szóismétlés nincs benne, helyesírás hibátlan végig. Mégis mind a 4 oldalra elégtelent írt be.

dec. 10. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit talált benne gyanúsnak?
dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem hülye.

Én is meg szoktam íratni vele, úgyhogy pontosan tudom, melyik hallgatómé jött onnan. Adott témában azért nem nagyon ad más eredményt.

dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert csalás! Nem olvastad el, nem tanultad meg a tanár által leíratott vázlatokat, az órai anyagot, nem a te alkotásod! Egy gép munkájának a végeredménye, te pedig csak 5 perc alatt lemásoltad papírra egy képernyőről. De a wordben kérték, akkor csak be copy-pastelted és kb. semmi közöd nem volt hozzá. Ez olyan, hogy valaki kiszámol egy másodfokú egyenletet és te csak leírod az eredményt, de nem te dolgoztál vele, hanem más valaki, te pedig nem tanultál, nem gyakoroltál másodfokút. Pont ugyanez a helyzet az irodalommal, amikor neked kell tudni szöveget alkotni.
dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Fizess elő a Pro-ra, és a Custom Instructions alatt kérj tőle szokatlanabb stílust, tiltsd meg neki a hülye szófordulatait, legyen ítélkezőbb, elfogult, néha szarkasztikus, csapongó, műveletlen, ne listázzon stb.

A lényeg hogy írj be dolgokat amik eltérítik az alap beállításaitól, amitől mindenkinek herótja van már.

Esetleg amikor legeneráltatod a szöveget, köss bele 1-2 random dologba és csináltasd meg vele újra, vagy pár helyen írd át, és ami neked sose jutott volna eszedbe és jóval a saját intelligenciád felett van, azt húzd ki.

dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha meg gyerek vagy még és nincs pénzed/bankkártyád, kérj előfizetést a Jézuskától
dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Még egy jó tipp: mondd meg neki hogy helyezze magát egy suttyó kelet európai helyébe, ne világpolgár módon érveljen, hanem magyar szemszögből értelmezze a dolgokat. Ez az egyik legnagyobb red flag. Olyan dolgokat ír amiket egy csóri fasiszta közegben nevelkedett magyar gyerek magától soha nem gondolna. De ért a szóból és megfelelő trükkökkel le lehet hihetővé aljasítani.
dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezett a tanár úgy mellékesen semmit?
dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mert nem hülye. Mármint a tanárod.
dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Az eddigi munkáid milyenek voltak? Mert ha eddig helyesírási hibával, szóismétléssel írtál majd hirtelen tökéletesen az egy kicsit gyanús.


(Azt már nem is említem, hogy azért adott egyest mert a te munkádat osztályozta, ami ebben az esetben 0 volt.)

dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem te írtad meg. Ilyenkor ugyanis nem az a feladat, hogy adj le egy adott témájú fogalmazást, hanem hogy gondold végig, nézz utána, írd meg.
dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!