Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holokauszt.Hazai zsidóság...

Holokauszt.Hazai zsidóság sorsának alakulását 1944-45ig. Térjen ki a Magyar Állam és társadalom szerepére is!? (esszé)

Figyelt kérdés
dec. 28. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Szeretnéd tudni, hol tudnál utánanézni? Nem tudod, hogyan kell felépíteni? Azt akarod, hogy valaki írja meg neked?
dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy szép esszétéma, ah ez a kérdés. Ne felejts el tollat használni, a megírásához.
dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kérném hogy bárki megírja. Rengeteget olvastam utána és néztem túlélő emberek videóit is. Csak igazából nem tudom hogy álljak neki annak hogy ne túl sok és ne is túl kevés legyen amit írnom kell. Igazából csak a felépítés érdekelne hogy hogyan
dec. 28. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én erről írnék: hány zsidó vallású volt, mivel foglalkoztak, numerus clausus, miket írtak a zsidókról az akkori publicisták, stb.
dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Radnóti Miklós: Töredék. Idézz belőle az elején, és bontsd ki ebből. Oly korban éltem én... Milyen kor is volt ez? Mi lett a költő sorsa? Aztán mehet az általánosság: zsidók száma, helyzete, törvények, deportálások stb.
dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 feri 45 válasza:
Mi is a L.K. Csaba barátommal hasonló problémával küzdöttünk, mielött megírtuk a "Végjáték a határon" című könyvünket. Könyvtárakba mentünk más könyveket olvasni, hogy mások hogyan írnak könyvet. Így azt is láttuk, hogy mások már elöttünk mit, hogyan írtak a témáról. Neked is ezt javasoljuk. Vigyázz, ne es plágiumba!Üdv:H.F.
jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez a 2 kötetes (egyenként 700+ oldalas) könyv bemutatja a teljes folyamatot, felelősöket, összefüggéseket. Alapmű.

Randolph L. Braham: A népirtás politikája

Országos Széchényi Könyvtár oldaláról itt tudod letölteni PDF-ben:

[link]

jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!