Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség!!! Nagyon sürgős!!!...

Segítség!!! Nagyon sürgős!!! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Szóval kaptunk egy oylan feladatot a suliban hogy találjunk ki egy olyan találmányt(tárgyat) a tini korosztálynak ami hasznos vagy valami vicces tárgy is lehet akár.És ötletünk sincs mit találhatnánk ki ráadásul az idő is szorít, mert ennek olyasminek kell lennie amit be lehet mutatni az osztály előtt vagy prezentáció, videó vagy animációs videó formályában.

Ha bárkinek van valami ötlete ezzel kapcsolatban hogy milyen találmányt használnának a tinik azt megköszönném🙏🙏🙏



jan. 6. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek annyi fantáziája van mint nekem az kussoljon"

Akkor nem kéne neked is kussolnod?

jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én írtam ki a kérdést amire logikusan választ várok szóval nekem nem. De neked viszont igen🙂
jan. 6. 17:42
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Húha, kicsit nagy az arcod, Kérdező :D Tényleg itt volt a téli szünet, miért nem akkor csináltátok?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Ha még kell ötlet, akkor én egy olyan kis "nyomkövetőnek" örülnék amit bármire rá tudok ragasztani. Hozzá lehetne csatlakoztatni az órámhoz vagy a telefonomhoz és mutatná, hogy az adott tárgy amire tettem milyen messze van tőlem. A kis nyomkövetőket el is lehetne nevezni nyilván. Így ha reggel sietek és nem találom a kulcsom akkor gyorsan megkereshetném :D Ugyan ez nem csak a tiniknek jó, de a semminél több.

jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Összejött? Elfogadták a "találmányotokat"? Vagy karót kaptatok?
jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
összejött és rohadt jók voltunk szép kerek 5os😊
jan. 19. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!