Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Haza, nemzetiség, nyelv....

Haza, nemzetiség, nyelv. Ezekről a szavakról kell véleményt írnom. (? )

Figyelt kérdés

A haza, és a nyelv sikerült, és kikértem a tavalyi irodalom tanár véleményét, azt mondta, nagyon jó lett, de a nemzetiség... Arról nem tudtam semmit írni, és sajnos senki sem tud segíteni, a volt irodalom tanár meg azt mondta, csalás lenne.

Most kerültem hatosztályos gimibe, és eddig soha nem kellett hasonlót csinálni...

Egyáltalán van értelme 12-13 éves gyerekektől ilyesmit kérni?

A konkrét feladat az volt, hogy "Fejtsd ki a véleményedet ezekről a szavakról."

Valaki tudna segíteni a nemzetiségben? Nem kell megírni helyettem, csak valahogy rávezetni, hogy milyen vonalon induljak el.

Elnézést kérek, hogy kicsit értelmetlenül fogalmaztam, és előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

12/L


2010. okt. 23. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Segítő kérdések:

Hogyan határozod meg magad?

Hogy tekintesz arra, hogy magyar vagy?

Mennyire érzed magad magyarnak?

Mit érzel, ha a magyarokat szidják, vagy dicsérik?

Mit érzel a magyar zászló láttán, vagy a Himnusz hallatán?

2010. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

osztom az előző hozzászóló véleményét!


Nemzetiség: nagyon sok mindent lehet írni...magyarok,magyarországon élő más népek,fasizmus,rasszizmus stb.

2010. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon sokat segítettetek! :)

Ezer hála ^.^

2010. okt. 24. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!