Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjak vélemény kifejtős...

Hogyan írjak vélemény kifejtős fogalmazást?

Figyelt kérdés

Magyarból azt a feladatot kapuk, hogy az Ószövetségről egy vélemény kifejtős fogalmazást kell írnunk jegyre.

Nekem alapból mennek az ilyen feladatok, de most nem tudom, hogy mit kezdjek.

Kérlek valaki tudna tanácsokat adni?



jan. 28. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben akadsz el? Meddig jutottál benne?
jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már megírtam a bekezdést, de maga a vélemény kifejtős rész nem megy...

Egyszerűen nem tudom normális mondatokba írni, amit gondolok róla.

jan. 28. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg írd be ide a bekezdésed - ha akarod, akár privátban...

Ahhoz lehet esetleg igazítani a tárgyalást

Persze fontos lenne tudni, milyen intelmeket kaptatok

jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"A Biblia két fő részből áll. Az Ószövetségből és Újszövetségből. Más néven Ótestamentumból és Újtestamentumból. Az Ószövetség különböző törvények, próféciák gyűjteménye."


Ennyit írtam eddig csak.

jan. 28. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt, hogy fogsz egy üres papírt/nyitsz egy üres dokumentumot a gépen és megpróbálod leírni a gondolataid. Ha az elején csak egy vázlat, nem összefüggő az nem baj. Ha látod leírva, akkor már kicsit könnyebb lesz.


Egyetemen úgy tanultuk, hogy a bekezdést csak a legvégén írjuk, mimor a többi rész már kész.

jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
jan. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!