Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni Ábel a...

Tudnátok segíteni Ábel a rengetegben?(1.fejezet)

Figyelt kérdés
Összekéne foglalni/foglalnom az 1. fejezetet 10-12 mondtatba és 1 délutánom van rá.El se olvastam, már nincs is időm. Valaki kérlek segíts és foglald már össze nekem:(, köszi!

febr. 10. 14:10
 1/7 anonim válasza:
84%
febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, 4 fejezet az egész. Igaz, hogy egy fejezet 90 oldal kb. De egy fejezetet simán eltudsz még olvasni.
febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de az a baj hogy nem tudom összefoglalni már a negyedét se:/
febr. 10. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

2-es vagyok.


Olvasd el, írd ki amit lényegesnek gondolsz, meg úgy érzed kérdezheti a tanár. Aztán ha nem tudod az összefoglalót megírni mond a tanárnak, hogy elolvastad, de nem tudod hogyan kell megírni egy összefoglalót. Lehet belekérdez a cselekménybe, szóval ez esetben el kéne olvasni.

Vagy írj rá egy barátodra/osztálytársadra, hogy ő hogy írta meg, és azt a mintát követve írd meg te is a saját ötleteiddel, amit érdekesnek, említésre méltónak gondolsz. Fontos hogy ne lemásold a barátod, hanem vedd át az ő összefoglalójának a vázlatát. Hogy mivel kezded, stb.

febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy remélem neked nem kell elmagyarázzam, hogy egy Drive linket, hogy kell megnyitni...


Bocsi a csúnya írásomért.

febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell, köszi;)
febr. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!