Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 8. Osztályos kémia munka...

8. Osztályos kémia munka füzet megoldókulcsa kellene !!? Régebbi kiadás amit Albert Attila , Albert Viktor és Paulovits Ferenc írtak . A kiadás száma : MK-4285-8 (műzsaki könyvkiadó )

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem már , de sehol sem találtam , előre is köszönöm a válaszokat !!!!!

márc. 18. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

És mi az ok, ami miatt az kell?


Gyakorolni akarsz, ahhoz nem kell feltétlen az.

márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor hogy máshogy ellenőrizné le magát, ha nem a megoldókulcsból?
márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 esetből szted hány esetben kell csak ellenőrzésre a megoldókulcs? úgy őszintén... ne legyünk már naivak...
márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kieg:


Csak, hogy kicsit elgondolkodtassalak...


8. osztályos könyv, tehát a kérdező feltehetően 8-os

a kérdésében több helyesírási hiba van, valószínűleg nem színötös

konkrét kiadvány kell neki

ha őszinték a célok, akkor egy 8-os nem ide fordulna elsőízben, hanem a szüleihez és a tanárához

ha gyakorlás megoldásának ellenőrzésére kell, azt is meg lehet oldani a suliban, hogy jól gondolkodott-e


na, akkor vajon ide milyen szándékkal tette fel a kérdést?

márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam erre, de nem kell mindig a legrosszabbat feltetelezni. Ha rossz tanuló, annál inkább szüksége van arra, hogy leellenőrizze magát. Lehet hogy fejlődni szeretne, gyakorolni. Ritka, de azért van ilyen is.
márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ritka, de bilibe lóg a kezed...

Mit gondolsz, 3 napja miért nem reagált egyetlen kommentre sem?

márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!