Elektronika ZH kérdések?

Figyelt kérdés
Itt lennének az elektrotechnika minta zh kérdései, megoldottam csak ellenőrizni szeretném. De ha levezetné valaki az se lenne nagy baj. [link]

márc. 24. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Március 28-ára megcsinálom. Az jó lesz?
márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mára kellett volna.
márc. 24. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:

„megoldottam csak ellenőrizni szeretném”

Tegnap elküldtem neked a megoldásokat, ellenőrizted? Neked is azok az eredmények jöttek ki?

márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

„az se lenne nagy baj”

Az se lenne nagy baj, ha legalább idefirkálnál valamit, értetted, nem értetted? Azt szinte már el sem már várom, hogy esetleg megköszönd. Az utóbbi néhány évben egyre több itt a bunkó, kimásolja a megoldást, aztán le van tojva minden. Vagy, ha nem érdekel, akkor miért nem mész el a mezőre kapálni, ahhoz nem kell elektrotechnika zh-t írni. Ezzel csak azt éred el, hogy előbb-utóbb nem lesz, aki válaszoljon. Ha esetleg neked, vagy másnak lesz még ilyen jellegű kérdése, tőlem biztos nem kaptok választ, a fene fogja az idejét pazarolni ilyen alakokra. Éppen az elektrotechnika, elektronika témában nemigen van, aki válaszol, most sem kaptál mástól használható választ. Vagy majd ilyen válaszokat kapsz: „nézd meg a tankönyvedben”, „meg kellett volna tanulni”, „mi oldjuk meg helyetted?” Remélem más válaszolók is okulnak az ilyenekből és az elektronika, elektrotechnika kérdésekre nem válaszolnak érdemben.

márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„Nem, mára kellett volna.”

Még siettet is, de megköszönni az már nem megy a taplójának. Tipikus példája a mai bunkó gyereknek.

ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!