Csatolok egy képet egy feladatról, melyben segítséget szeretnek kérni. Mind a két al pontban ?

[link]
ápr. 23. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
ápr. 23. 08:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább fordítsd el, és kicsinyítsd a képet.
ápr. 23. 08:23
 3/5 A kérdező kommentje:
ápr. 23. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

x=sqrt(4,5^2-3,6^2) (P.-tétel)


4,5^2=x*(2R) (befogótétel)


r=R-x


...

ápr. 23. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
ápr. 23. 19:38