Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az a német házi feladat,...

Az a német házi feladat, hogy: egy képről kell írni, magyarul: képleírás. De nem tudom, hogy milyen képről írjak! Ki segít nekem? Lécci, fontos.

Figyelt kérdés

Tehát, pl.: amin van egy sztár a háttérben emberek mondjuk, vagy egy szekrény mellette egy ágy, az ágyon egy nő. A nőnek hosszú haja van.


SZEMÉLYLEÍRÁS!!


Lécci, köszönöm!


FONTOS, még ma kell!!


Köszi:]


Puszi<33


2010. nov. 6. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Improvizálok egyet: Sie ist Miley Cyrus. Ich liebe sie,weil sie gute Sängerin und gute Schauspielerin ist. Mein Lieblingslied ist von ihr "Party in the USA". Ich habe ihr Film gern. Das ist sehr(ide keress mellékneveket). Sie trägt auf dem Bild blonde Haare, blaue T-Shirt,schwarzer Rock und scharze Schuhe. Sie kleidt sich immer sehr modisch.

Segítettem vele?

2010. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, ezt lefelejetettem: Neben Miley ist ein Bett. Auf dem Bett is eine Frau. Sie ist Miley's Mutter. Sie trägt...
2010. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ez melyik képről van írva?

LINKelj

2010. nov. 13. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosan így csinálhatsz képleírást:

Wer macht was, mit wem, wann, wo, wie...

Tehát pl.

Egy sárga szoknyás nő áll a középen.Hosszú barna haja, piros szeme és lila körmei vannak.Éppen egy fagyit eszik.Mellette áll a kislánya, akinek ugyanolyan piros a szeme, de neki piros ruhája van.A kezében egy plüssmackót fog.

A háttérben jobb oldalon az Eiffel torony látható(nemtudom hogy kell írni...:D).Mögöttük sok ember vár arra, hogy felmehessen.Bal oldalra mellettük egy szökőkút látható.Süt a nap, sok ember napszemüveget visel...És így tovább először dumálsz magyarul, utána leírod, aztán sorbarakod, hogy ne összevissza legyen.(esetleg saját élmény is mondhatsz,nem biztos,de nekem németversenyen azt is lehetett.Tehát amikor én Párizsban voltam...Vagy én sajnos nem voltam Párizsban...)

Keress valami olyan képet ami televan emberekkel, a háttérben lévő dolgokról is tudsz beszélni, szóval ilyen "izgalmas".Hogy hogy fogsz ilyet találni nemtudom de sok sikert!:)

Na nem hiszem hogy bármit is megértettél belőle, vagy tudtam volna segíteni, de azért remélem...:S

2010. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!