Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német fogalmazás! Éretségiről...

Német fogalmazás! Éretségiről és tervekről! HOGYAN?

Figyelt kérdés

Kéne írnom egy fogalmazást németül az éretségiről és a tervekről. Webfordítással és szótárral is próbálkoztam, de szerintem elég nagy baromság lett belőle. Ezt kéne kijavítani!

Itt van amit kéne írni:

jövőre fogok érettségizni. Remélem nem bukok meg és minden vizsgán átmegyek.Utána már nem megyek tovább tanulni. Egy okj képzést fogok elvégezni.Ha minden jól megy, 2 év múlva már dolgozni fogok.


2010. dec. 19. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:

fordító:

Ich werde meine Schulüberprüfungen im nächsten Jahr sitzen. Ich hoffe, so scheitere ich nicht und ich alle Prüfungen bestehe. Ich gehe nicht, um jemandes Studien bereits dann fortzusetzen. Ein okj werde ich eine Ausbildung tun. Ich werde bereits nach 2 Jahren arbeiten, wenn alles viel versprechend aussieht.

2010. dec. 19. 13:20
 2/4 A kérdező kommentje:

szótárral, magyar logikával:

Ich werde das abitur im nachstesten jahr sitzen. Ich hoffe sitzenbleiben nicht und ich alle prüfunge bestehe. Dann ich studien nicht und ich kommen okj ausbildungsmassnahmen. ich werde arbeiten nach 2 jahren.

2010. dec. 19. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
a webforditas egy sz.r ugyan úgy mint a google fordító
2010. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen. Már rájöttem :D
2010. dec. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!