Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért létezik egyáltalán ez a...

Miért létezik egyáltalán ez a kategória?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem gáz, hogy az oldal egy teljes kategóriát biztosít arra, hogy lusta gyerekek másokkal írassák meg a házijukat? Ha tanár lennék és az egyik diákom innen másolná a haáziját biztosan megbuktatnám. Már így is egyre butább emberek kerülnek ki az iskolákból és ez az oldal csak tovább ront a helyzeten. Jobb lenne, ha senki nem válaszolna érdemben az itt feltett kérdésekre.
2010. dec. 29. 15:53
 1/10 Saten ‫҉ válasza:
100%
Ezt a témakört arra kéne használni, hogy ha egy gyerek MEGAKAD a házi feladatában és egy KIS segítségre lenne szüksége... de minek is házit csinálni? :D
2010. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha tanár lennél nem lenne jobb dolgod, mint itt olvasni a kérdéseket? Erősen kétlem.

Nem tudod megakadályozni, hogy a gyerekek a netről írják a házijukat. Mikor én végeztem a középsuliban, a kicsik akkor már google fordítóval írták az angolházit. Persze a google fordító még most sem jó magyar nyelvre, de látszik a tendencia. 2 év múlva már stilisztikailag is helyes mondatokat fog alkotni, mint most a nagy világnyelvek között. Azt hogy akadályozod meg?

2010. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Sztem te önző és gonosz vagy, ha fáj neked a másoknak való segítés.


Amúgy nem is csak arra használják..

2010. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az oldalnak meg témakörnek a hatása az oktatásra elhanyagolható mértékű. Úgy is mondhatnám, "nem oszt, nem szoroz".
2010. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez arra szolgálna, hogy ha vki nem ért vmit, vagy elakad egy feladatban, akkor tudjon segítséget kérni.

Az már más kérdés, hogy a sok lusta, idióta tini csak ideböffenti a háziját mindenféle "kérlek" és "köszönöm" nélkül...

Én szívesen segítek ha tudok, és látom, hogy a kérdező próbálkozik, csak vmit nem ért. De az olyan marhára fel tud idegesíteni, mikor csak elvárja, hogy vki megoldja helyette...

Ennél már csak az az idegesítőbb, mikor leosztom, hogy tanuljon, erre jön vmi "megváltó" és leírja neki a megoldást, meg lecsesz engem, hogy ne legyek már bunkó:S

2010. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy netről írják a házijukat, az még jó is lenne, legalább megtanulnak egyedül utánajárni dolgoknak. Az a baj, hogy másokkal csináltatják meg, ami azért elég nagy különbség. Lehet, hogy önző és gonosz vagyok, de szerintem nemcsak engem zavar, hogy pár évtized múlva az iskolákból nulla tanulással kikerülő, önálló munkavégzésre képtelen fiataloknak kéne megtermelniük a nyugdíjunkat.
2010. dec. 29. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk már nem lesz nyugdíjunk, ezt most borítékolom neked.

Már most is szar emberekkel van tele az iskolapad, elég ha szétnézel ennek az oldalnak is a tinik által látogatott részén. Most annyi a normális, mint 20 éve az idióta. Vagy még kevesebb.

2010. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De ebben az is hibás, aki válaszol. A diákoknak sokkal egyszerűbb leírni ide a házit, elmenni haverokkal ide-oda, netezni, aztán este lemásolni, amit vki megoldott.


Ezért is mondtam, hogy csak akkor szoktam segíteni, ha látom, hogy vhol megakadt. Ha csak leírja, hogy vki oldja meg, meg "SÜRGŐS!!!!!!!", akkor jól lecseszem, hogy tanuljon.


Ha nem lenne néhány ügyefogyott, aki megoldja a házijukat, akkor nem is járnának ide. Csak mivel vannak olyan hülyék, akik megcsinálják helyettük...

2010. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel, ráadásul még válasznak is akkora eget rengető baromságok szoktak születni, hogy abból képtelenség kihámozni, hogy melyik a jó.
2010. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
örölj neki nem lesz nagy kunkorencia ha állást keresel
2011. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!