Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ötlettelen vagyok, segítség? O_O

Ötlettelen vagyok, segítség? O_O

Figyelt kérdés
Egy fogalmazást kell írnom Készülünk címmel. Egyelőre semmi ötletem sincs, szóval hátha valaki tud mondani valamit :3 Ja, és karácsonyon kívüli téma kéne.
2011. jan. 5. 20:12
 1/3 anonim válasza:
100%
ird le hogy hogyan probaltad megirni a fogalmazasodat... siman osszehozhatsz 2 oldalt XD en mar probaltam , a tanarom huzta az orrat de nem volt mit tegyen mivel nem adott temat
2011. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem rögtön az ugrott be hogy készülünk az iskolára.Leírhatnád benne hogy mész vásárolni cuccokat stb...Vagy készülünk a vesenyre.Esetleg készülünk a költözésre.
2011. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló nagyon jó ötletet adott. Ötletes és vicces fogalmazást lehetne összehozni. :) Mondjuk a cím többesszámban van, de mondjuk átalakíthatnád úgy, hogy már az egész családod a fogalmazáson töri a fejét, ezért készül az egész család. Vagy hogy az egész osztályod a fogalmazásra készült, de neked még akkor sem volt semmi ötleted. :)

De ha ez nem jó, akkor valami másról. Nagyon sok mindenre szoktak készülni az emberek.

Pl.:

- szülinap

- névnap

- esküvő

- csak egy esti filmnézés egy haverral

- verseny

- arra, hogy felnőjön az ember

- a ballagásra, holott még csak 10.-es vagy :)

- nem tudom, hogy mennyire laza a tanár, de arról is írhatsz, hogy kikészültök vmi miatt

2011. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!