Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolul kéne egy fogalmazás...

Fuuton kérdése:

Angolul kéne egy fogalmazás The Royal Wedding Ceremony címen, segítettek ebben?

Figyelt kérdés

Kéne írni egy fogalmazást The Royal Wedding Ceremony címen angolul, és semmi ötletem sincs, és alig tudok angolul, minimum 1 gépelt oldalnak kell lennie, 12-es betűmérettel, a forrást fel kell tüntetni, de az nem jó, ha kimásolod valahonnan.

Írnátok nekem egyet?

Nagyon megköszönném, életet mentenétek vele.


2011. jan. 14. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem akkor a királyi esküvőről kell írni?

Kinek az esküvőjéről? Charles és Diana vagy vki más?

Hány éves vagy, mert én szívesen segítenék de nem tudom h egy 13 éves csaj angoltudása elég-e a követelményeknek :D

De most nagyon elvagyok szállva magamtól ma írtam egy dogát angolból amiben három pontot vesztettem összvissz :D

2011. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítenél, én Charles és Diana esküvőjére gondoltam. A szint pedig egy verseny, oda kellene írni, szóval olyan haladó szint.(az alig tudok angolult azért írtm, mert egy versenyhez még nem tudok elég jól angolul, és reméltem, hogy valaki írna nekem egyet).
2011. jan. 14. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Oké, megpróbálkozok vele, már csak nyelvgyakorlás céljából is ha másra nem lesz felhasználkható az irományom xd
2011. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kééész :D

Szeritnem egész jó lett.

Ha még kell, akk írj egy e-mailt a privimre és elküldöm

2011. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs engedélyezve a privid.
2011. jan. 14. 21:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Küldd el légyszi priviben.
2011. jan. 14. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj ne haargudj xD, jó elküldöm én :D
2011. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
áhh beállítottam h lehessen küldeni inkább írj te mert én nemtom h kell nem vagyok vmi régóta itt :D
2011. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na jó lesz?

Vagy azért nem írtál vissza se itt se mailben mert még mindig röhögőgörcsben vagy szánalmas kis próbálkozásomtól? :'(

2011. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!