Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol mondatokat jól írtam?

Angol mondatokat jól írtam?

Figyelt kérdés

1, A riporter klasszikus zenét akar hallgatni vasárnap este. = The reporter want to listen to classical music Sunday night.

2, Péter gyülöli az animációs filmeket, de szeret drámát nézni a TV-ben szerdán. = Peter hates an animated film but likes watching drama on the tv on Wednesday.

3, A főnököm lánya ma reggel nem szeretne dalt hallgatni. = My boss's sister doesn't like to song.

4, A recepciósok pop CD-jét akarja hallgatni Fred. = The receptionists' pop CD wants to listen to Fred.


A mondatok értelmét ne nézzétek, csak gyakorlásból találtam ki őket.


2011. jan. 23. 19:48
 1/2 anonim válasza:

1. wants*

2. hates animated films* on tv*

3. doesn't want to listen to songs*

4. Fred wants to listen to..*

2011. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1, The reporter wantS to listen to classical music Sunday night.

2, Peter hates the animated films but he likes watching drama in tv on Wednesday.

3, My boss's sister wouldn't listen to any music.

4, Fred wants to listen to the Receptionists' pop CD.

2011. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!