Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lehet legkönnyebben...

Hogy lehet legkönnyebben megtanulni egy anyagot?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktatok tanulni? Gyorsan megtudjátok tanulni a tananyagot azzal a módszerrel?
2011. jan. 25. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, hát én vagy felmérőket készítek magamnak és addig íratom magam, míg tökéletes nem lesz, v. pedig kis cetlikre kiírom a fontosabb dolgokat és a szobámban össze-vissza kiragasztgatom őket és mikor elsétálok mellettük mindig elolvasom és utána próbálom csukott szemmel elismételni
2011. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én puskát szoktam írni, de nem használom fel. Vagy pedig képeket is hozzáképzelek.
2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elolvasom az anyagot, utána készítek egy minimális vázlatot, amiben csak kulcsszavak szerepelnek. Utána csak azt olvasgatom és már eszembe jut mellé az anyag is. Nekem tökéletesen bevált, pedig PTE jogon elég húzós anyagrészek vannak néha.
2011. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!