Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyszerű kreatív ötletek...

Egyszerű kreatív ötletek kellenének. Segítenél?

Figyelt kérdés

Az a házija az osztálynak h egy kávéházi újságot kell szerkeszteni és nekem kéne írnom egy cikket bármiről.Tippek?

16L


2011. febr. 6. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy egy "zöld" cikket írnék, azaz valami olyat, ami praktikus tanácsokkal szolgál a környezetvédelemmel kapcsolatban. Pl. szelektív hulladékgyűjtés (miért fontos, hogyan gyűjtsük, Európában mi a jól bevált gyakorlat), vagy hogyan spóroljunk az árammal, vízzel, energiával (ne mosogassunk folyóvízben, ha nem használjuk az elektromos eszközöket, áramtalanítsuk, ha csöpög a csap, rögtön javítsuk meg, stb.)


Ilyen témákban könnyű írni egy cikket, és a neten is sok anyagot találsz hozzá.

2011. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz filmkritikát, könyvismertetést. Beszámolhatsz arról is, milyen változásokra lettél figyelmes a fővárosban. Mi az ami megépült, mi az, amit átadtak. Hol, kinek a kiállítása nyílt meg? Legyen érdekes a címe, legalább 12-15 mondatot írj egy kisesszéhez!
2011. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármiről?Ez elég tág témakör.Írj olyanról ami érdekel,és amiről van némi fogalmad.(divat például)Nézz szét az online divat újságok közt,és szerezz belőlük ötletet.(de nem úgy gondoltam,hogy másold le őket 1 az 1-ben)
2011. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egésség..Ha van pár fiu osztálytársad akk foci,F1, ha meg sok a lány,akk ilyen nős témákxD pl egészséges bőr,..xd
2011. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, ja, kedves utolsó!

Egésség...

2011. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!