Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki/Mi nem lennél soha és...

Ki/Mi nem lennél soha és miért? Illetve mi az, amit soha nem tennél és miért?

Figyelt kérdés
Ezek házi feladat kérdések. Kreatív megoldásokat kellene írni, de nekem nincs sok ötletem Segítenétek?
2011. febr. 28. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Tanár.

Nem kérdés,miért:P

2011. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem lennék(bár ez így nem igaz, mert ha rákényszerülnék mert a gyerekeim éhesek valószínű megcsinálnám):

WC-s néni mert nagyon ledegraláló más után takarítani

patológus/kórházban takarító/ mert rettegek az ilyen félelmetes, nem megszokott dolgoktól

és végül örömhölgy-mert egyszerűen borzalmas:S


L/19

2011. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sintér nem lennék soha.

Miért? Mert állatbarát vagyok.

2011. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 habibi ***** válasza:

szia

én nem szívesen lennék irodai dolgozó, az olyan unalmas lehet, bezárva egy épületbe egy rakat papírral... nekem rémálom Már volt olyan, hogy valamit megfogadtam , hogy soha nem fogom megtenni, és mégis úgy rendelte Isten, hogy meg kell "tennem". Azóta nem mondom , hogy soha, inkább nem szívesen-t használom.

2011. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak par dolog ami eszembe jutott:

Soha nem lennek egy orvos egy haborus ovezetben, akinek el kell donteni, hogy kit mentsen meg, ergo ki fog meghalni es ki nem.

Soha nem lennek az, aki egy sintertelepen elaltatja a kutyakat.

Soha nem lennek az aki arra kenyszerulne hogy valasszon ket jo barat kozott.

Soha nem lennek az aki kitalalta az atombombat

2011. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából taszít és vonz is ez a munkakör: kihallgató (ügynök). Nem tudok magyarázatot adni arra, hogy ez miért tetszik is, meg nem is.


Ami lennék tuti: színész, szóval v.milyen kreatív, alkotó munka.

Ami nem lennék: tanár.

2011. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az atombomba nélkül nem lett volna oly hamar béke,és több ember halt volna meg nélküle,mint vele,s azóta már nem használták háborúba.Nem lennék bűnöző.
2013. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!