Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek zseni falióra három...

Matek zseni falióra három számjegyének értelmezésében ki ügyes?

Figyelt kérdés

Már majdnem mindre rájöttem, de három feladta a leckét:

Nyilván nem az eredmény a kérdés, hanem hogy miért annyi, de nem tudtam jól megfogalmazni a kérdést.


B'L Ez az 1-es helyén van. (Derivált lehet?)


Téglalap x téglalap B Ez a 11-es. A téglalap olyan, mint amikor az ő nincs a betűtípusban és ezt írja helyette.


<and jel> <kettős kereszt> x33i Ez a 3-as. Itt HTML kódra gondoltam, de a 3-as: ott. <and jel> <kettős kereszt> 51

Bocs, hogy így írtam be, de rendesen beírva eltűntek a jelek, annyi maradt az első karaktersorozatból, hogy 3i.



Köszönöm mindenkinek, aki ötletel velem!


2011. márc. 2. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első ötletem az, hogy rakd ki valahova a forrást, mert így nem nagyon lesznek képben azok akik értik is.
2011. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi van???
2011. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ide feltettem képben:


[link]

2011. márc. 2. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, az 1-es a Lagrange állandó, a téglalap az 0, és akkor 0x0 a hexadecimális jele, ahol B=11, a 3-as pedig HTML Unicode-ban van. Azért köszi!
2011. márc. 2. 23:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Legendre állandó, elírtam...
2011. márc. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!