Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a fenének kell a kérdező...

Mi a fenének kell a kérdező helyett másnak megoldani a házit?

Figyelt kérdés
Nem azzal van baj, ha rávezetitek 1 matekpld. megoldására, de itt fogalmazásírástól kezdve minden kérdésre egyből odaböki vki a választ...
2009. febr. 19. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt ilyen, csak nem volt hozzá internet. Aki nem tudja maga megoldani soha, az majd a saját kárán tanul, hogy ez miért rossz módszer, aki rájön segítséggel a megoldásra, az pedig hadd kérdezzen, jó a cél.
2009. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az oldalnak az a lényege,hogy bármit lehet kérdezni,nem erkölcsi tanításokat kell ontanunk magunkból,hanem lehetőleg hasznos választ adni.Egyébként egyetértek az előzővel,és veled is,nem sok haszna származik senkinek belőle ha leír vmit amit nem ért .
2009. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért van pozitívuma is a dolognak, legalább a kérdező annyi fáradságot vett, hogy "foglalkozott" a dologgal, legalább addig, míg ide beírta a kérdést.. Ez azt feltételezi, hogy mondjuk kinyitotta a füzetét, megnézte, mi házi, megkérdezte itt, megörült a válasznak, lemásolta. Egy icipicivel jobb változat, mint aki azt sem tudja, hogy leckéje volt :)

(Amúgy én is egyetértek a dolog visszásságával, még arra is csóválni szoktam a fejem, hogy a tételeket már kidolgozva kapják meg a középiskolások, nyomtatva, csak meg kell venni, vagy le kell fénymásolni, vagy letölteni a netről, minden meló nélkül.... No, de én az a kekec fajta vagyok. :) )

2009. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez is csak általánosítás. Én pl. egyszer tettem föl hasonló kérdést más oldalon (az oldal is más jellegű volt), de csak arra voltam kíváncsi, hogy az én megoldásomon kívül létezik -e még más megoldás is.

Egyáltalán nem biztos, hogy itt mindenki mással akarja megoldatni a házi feladatát!

Tanítónőnek készülök, lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, de pl. most adtam föl a gyerkőcöknek egy szorgalmi feladatot, hogy nézzenek utána valaminek, amiről az órán tanultunk. Egy idézet eredetére voltam kíváncsi. Adtam nekik javaslatokat, hogy hol kaphatnak segítséget, és az internetet is megemlítettem. Na most kérdem én. Ha egy gyerek beírja ide a kérdést, hogy: "Tudod -e honnan ered ez az idézet?", azt jelenti, hogy más oldja meg helyette a házi feladatát?

Kukacoskodom? Meglehet.

2009. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ritkán oldjuk meg más helyett. Gyakrabban segítünk, támogatunk. Aki ült már kétségbeesetten a füzete felett mert nem értette a feladatot vagy semmi ötlete sem volt a fogalmazás elkészítéséhez, az segítőkész ha más van így. A pofátlanoknak, elégedetlenkedőknek, jajholnapraszakdolgozatotkellírnom típusúaknak nem szívesen segítek.
2009. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!