Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segitene elkezdeni a...

Valaki segitene elkezdeni a Fogalmazásomat?

Figyelt kérdés
a fogalmazás címe "Időutazás a Középkorba" arrol kell irni hogy például belecsöppenek a középkorba és hogy milyen kihivások vagy feladatok várhatnak rám
2011. márc. 16. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdheted például úgy, hogy vihar volt, megsérült az illető, elájul, és álmában érkezik a középkorba. Ott leírod, amit gondolsz, és zárhatod úgy, hogy felébred, rájön, hogy álmodott, ám a ruhája zsebében ott marad valami, mondjuk egy gyűrű, amit az utazás alatt szerzett.

Én így csinálnám.

2011. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is tanuld meg az írásjelek, ékezetek helyes használatát és azt, hogy mely szavakat írjuk nagy betűvel és melyeket kicsivel!
2011. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pocsék napom volt. Amikor reggel elindultam, még sütött a nap, ám mostanra az egészből semmi nem maradt. Zuhogott az eső, én pedig bőrig ázva meneteltem a hegyen. Szerettem volna hamar hazaérni, ám sajnos ez lehetetlen volt. Máskor nem hiszek az időjárás-jelentésnek.

- Ajaj... - Egy meredek részen sétáltam, amikor megcsúszott a cipőm.

Megpróbáltam megkapaszkodni, de eredménytelenül. A zöld és barna szín összekeveredett. Lefele gurultam, át a bozótoson. Mikor végre megálltam, valami meleget éreztem a fejemnél. Odanyúltam, mire a meleg a kezemre is átterjedt. Vér volt. A fejem vérzik. Esik az eső is. Biztos senki nem jár majd erre. De talán mégis. Talán valaki észrevesz. Nem is tudtam, hogy ilyen színű a vér. Nem csak vörös, hanem piros is. És lila. És fekete.

A feketeség nem a vér színe volt, hanem ami rám települt. Elájultam.


Kezdetnek például. A trükk igaziból, hogy képzeld magad elé az érzelmeket is, ne csak a történést.

Mellesleg, ezt nem te írtad ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2011. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!