Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szükségem van egy házi dolgoza...

Szükségem van egy házi dolgozatra, biológiából. Szorít az idő, de magamtól 1 hónap alatt sem tudnék összehozni normális fogalmazást. :- ( Segítene valaki?

Figyelt kérdés

"Az ember életszakaszai" címmel kell írnom egy fogalmazást, szombatra...

sajnos a fogalmazási képességem a fagypont alatt van.

Nem vagyok a szavak embere, ezért segítséget kérek.

Nem lehet pontokba szedni, illetve 1 oldalnak kell lennie (hajszál pontosan). :-(

A biológia tanárom nagyon szeret kekeckedni.

Aki tud, és szán rám egy kis időt, írjon már egy szalonképes házi dolgozatot. NEM a lustaság vezérel, már a piszkozatok is sz*rra sikerültek...


2011. márc. 17. 19:09
 1/2 anonim válasza:
írj privit
2011. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát ez jó téma.

én ma adtam be és ugyanerről szólt.:D

az én tanárom is imád belekötni minden apró hibába.:D

az ember életszakaszai..háát kezdd el a csecsemőkornál,amikor ugye még kisbaba és megtanul mászni az ember stb.

a kisgyermekkor,amikor kijönnek az első tejfogak,és már folyékonyan beszélnek a gyerekek

serdülőkorról nagyon sok mindent lehet írni..(:

felnőttkor..időskor,öregkor


írj privit és segítek.!!!(:

2011. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!