Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy 1 hónap...

Normális dolog, hogy 1 hónap kihagyás után ennyit gyengültem?

Figyelt kérdés

Fél éve rendszeresen eljárok gyúrni (hetente 4-szer 5-ször) és úgy döntöttem kihagyok 1 hónapot, hogy pihenjek.

Mielőtt abbahagytam volna, olyan szinten voltam, hogy fekvenyomásnál a 100 kg-ot ki tudtam nyomni egymás után 5-ször 6-szor is, és ha jó formában voltam a még a 120 is kimetn, de amióta újrakezdtem, a 100-at alig bírom kinyomni. Normális, hogy 1 hónap alatt így legyengültem. Küllemre nem változik, hogy izmot adtam volna le, csak az erőmön tapasztalható. Nem szedtem semmilyen kokszot, még étrendkiegészítőt sem használtam soha. 19/F


2011. nov. 6. 09:26
 1/2 walholl ***** válasza:

Annyira rendben van a kajád, hogy nem kell étrendkiegészítő? Érdekes...

Ajánlom:Karnitin, g-kick, BCAA. NO fokozó, edzés előtti energizáló segíthet.

(Ezek közül EGYIK SEM koksz, még mielőtt ilyet kérdeznél, azt nem kapsz boltban.)

2011. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek anyagi okai voltak, h nem szedtem étrendkiegészítőt, de nem ez a lényeg. Köszi, de tisztában vagyok a koksz fogalmával. :) Most 1 hónap után kihagytam már elkezdtem szedni tápkieget egyébként, de ne mezen van a hangsúly. A kérdés tehát: normális, hogy ennyit gyengültem 1 hónap kihagyás alatt?
2011. nov. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!