Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy angol levelet kéne megírno...

Egy angol levelet kéne megírnom, és hát nem igazán vagyok benne jó, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy 100% legyen mert akkor tudja a tanár hogy nem én írtam meg :D


A levél tartalma ez legyen:

Egy levelező barátunktól kaptunk egy ajándékot ballagásunkra, amit meg kell köszönnünk.

Elkell mondani hogy miért tetszik

hogy hogyan használjuk

és hogy mi is küldünk neki valamit és hogy mi lesz az.


Ha lehet akkor valami egyszer dolog legyen pl: egy toll vagy bármi :)


Köszönöm a segítséget! :))


2011. márc. 18. 08:20
 1/4 A kérdező kommentje:

hopsz, 50 szavas legyen, plusz minusz 1-2 szó.

Bemutatkozással, és elköszönéssel (levelezési Cím NE LEGYEN BENNE)

2011. márc. 18. 08:21
 2/4 TWIO ***** válasza:
Készséggel lefordítom, ha leszel oly' drága, és leírod magyarul :).
2011. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dear Tom,


I'm just writing to thank you for your present. It was very kind of you for thinking of me.

I really like the pen you gave me and I promise that I will use this a lot. Also I would like to give you something. I hope You will like it. This is a funny cup and I hope that think of me when you drink your favourite tea.

Thank you again the pen. Take care and write me soon.

Best wishes,

Pamela


Magyarul:

Kedves Tom,

Csak azért írok, hogy megköszönjem az ajándékodat. Nagyon kedves volt tőled, hogy gondoltál rám.

Szeretem azt a tollat, amit tőled kaptam és ígérem, sokat fogom használni. Én is szeretnék neked adni valamit, remélem, tetszeni fog. Ez egy jópofa / vicces bögre, és remélem, hogy rám gondolsz majd, amikor a kedvenc teádat iszod.

Még egyszer köszönöm a tollat. Vigyázz magadra és írj minél hamarabb.

Üdvözlettel,

Pamela



Biztos, hogy van benne hiba, de hirtelen ennyire futotta, aki tudja, az legyen szíves, javítsa ki. Remélem, nagyjából megfelel.

2011. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, az kimaradt, hogy miért tetszik a toll. Mondjuk írd azt, hogy szép a színe, vagy mert rá emlékeztet (mármint akitől kaptad).
2011. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!