Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen módszereik vannak a...

Milyen módszereik vannak a tanároknak arra, hogy lefüleljék ha a házidogát internetről töltöttem le?

Figyelt kérdés

Olyan külföldi oldalról töltöttem le házidogát, ahova be kell jelentkezni, és csak akkor lehet elérni a teljes dolgozatokat, ha töltök fel saját anyagot, vagy fizetek.

Nem is egy az egyben akarom a dogát beadni, viszont teljes bekezdések megmaradnának.

Hogy tudnak amúgy rákeresni a tanárok ilyesmire?? Tapasztalatok?


2011. ápr. 10. 10:46
 1/2 anonim válasza:

Mi az oldal címe? :D


Amúgy egyszerűen érzik szerintem, hogy ezt valaki nem a korosztályodból csinálta, vagy ha mégis olyan csinálta, akkor gondolom már ismer a tanár valamennyire, és ha feltűnően jó munkát adsz be magadhoz képest, akkor az is feltűnő, meg általában van pár szöveg amit mindig megtalálnak a diákok és azt adják be, szóval egy részét már gondolom ismerik a legkönnyebben elérhető letölthető anyagoknak. Esetleg ha valamelyik beadott anyag gyanús, hogy netről van, rákeresnek a Google-ben.

2011. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Levelezőn vagyok, első féléven, szóval az nem lehet, hogy a tanárnak így feltűnik vmi. Szerencsére.

Akkor szerintem nyugodtan beadom, mert annyira szerintem nem is érdeklődő, hogy nagyon rákeresne googleban. Meg az elejét teljesen át is írtam, és általában az elejére keresnek rá...igaz abban meg sok a wikipedia:-(

az oldal amúgy: www.coursework.info

2011. ápr. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!