Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Analízisból (deriválás,...

Analízisból (deriválás, integrálás, stb. ) hol találok olyan oldalt ami magyaráz, feladatok vannak megoldva részletesen?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, hogy 1000 oldalas is lehet, csak részletes és érthető. Vagy ha valakinek van főiskolai, egyetemi jegyzete (érthető) illetve bármi bescannelve, vagy bármilyen formátumban és elküldené nekem akkor nagyon megköszönném
2011. ápr. 10. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk analízisből az egyetemen a Thomas-féle kalkulust ajánlották (ha jól tudom, 3 kötet). Én nem vettem meg, még csak nem is láttam, de állítólag nem rossz könyv.
2011. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldök, ha adsz levelezési címet. Integrálásból van jegyzetem gépen.
2011. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bolyai féle könyveket tudom ajánlani.


Bárczy Barnabás: Differenciálszámítás

Bárczy Barnabás: Integrálszámítás

2011. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én matek szakos vagyok, de semmilyen analízis könyvem nincs. órán elég frankón leírjuk az elméletet, gyakorlófeladatokat meg ad a tanárunk. bőven elég. bár lehet elmélet vizsgára azért beújítok valamit, de azt mondták, minden bizonyítást leírunk az órán, amit kérdezni fog.
2011. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elküldve.
2011. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

ha ide felmész, megkeresed a matek A1-t, ott találsz sok, használható jegyzetet.

2011. ápr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. ápr. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!