Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Néhai Bárány című novellának...

A Néhai Bárány című novellának kellene a rövideb?

Figyelt kérdés

A Néhai Bárány című novellának kellene a rövidebb "része".


Vagyis a történetnek egy ismertetője rövidebb változata ami röviden elmondja a történet eseményeit.


Neten nem találtam,ha tudtok segíteni nagyon jó lenne.!!:)


2011. ápr. 17. 11:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy ilyen hülyén írtam ki a kérdést de nem tudtam máshogy..:(
2011. ápr. 17. 11:51
 2/9 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, kb. 2-3 oldal, vagy annyi se. Egy regénynél még érthető, de novellánál...
2011. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3 oldal tényleg annyit igazán el lehet olvasni,sőt még tetszene is szerintem.
2011. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom csak 4 oldal.:D El is olvastam többször,tudom miről szól,de Házi Feladatként fel van adni,hogy írjuk le a Néhai Bárány rövid tartalmát....


És ezt nem tudom megcsinálni,mert vagy sok vagy rossz a fogalmazás...

2011. ápr. 17. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem érted, ami le van benne írva?

Nem tudod összefoglalni a tartalmát?

Félelmetes...

2011. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is kellene. Mondom, nem sok, elolvasom, de basszus... Kib.szottul egy szarrakás... Inkább egy egyes, de el nem olvasom. Értelmetlen baromság
2011. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző, ahogy a nyelvhasználatodat elnézem, nem csodálkozom, hogy egy igényes nyelven megírt novella nem nyeri el a tetszésedet.
2011. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Basszus mi van vele ha valakinek nem tetszik?????...en is utalom es nem olvastam el.Egymeseben neztem meg. Az hogy valakinek milyena nyelvhasznalata nem fugg ahhoz hogy tetszik-e neki egy szar novella vagy nem.Olyan ertelmetlen dolgokkal traktaljak a fejunket h az valami hihetetlen. Anyi szar novellat meg balladat olvastatnak velunk aminek soha nem vesszuk hasznat de azt nem tudjuk hogy mit kell csinalni ha valaki elajul vagy lazas. Nem tudunk kivasalni egy inget mert valami hulye idiota a fontos dolgokat nem akarja megtanitani de azt feltetlenul kell tudjuk hogy egy barany elveszett es hogy valaki megolte. Ezek az emberek komolyan ennyire unatkoztak h ilyen szarokat irtak GYEREKEKNEK....?????????????????



Egyebkent meg kedves kerdezo, a tortenet arrol szol h arviz lett a faluban es boriska baranya eltunk es Sos Pal megtalalta, majd a bundajabol kabatot belelt

2018. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen alapon mondod te egy irodalmi műre azt, hogy "szar"? Azt írhatod, hogy neked nem tetszik, de amíg minimum le nem doktoráltál irodalomtudományból, ne minősíts ilyen stílusban semmit, mert esztétikai és irodalomelméleti kérdésekben teljesen inkompetens vagy.
2018. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!