Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy tudok logaritmust számolni?

Hogy tudok logaritmust számolni?

Figyelt kérdés

Nemsoká érettségi és hülye vagyok logaritmusokból. Azt se tudom eszik vagy isszák. Suliba nem járok, hanem dolgozok, és jelentkeztem javítóérettségire, mert menni szeretnék egyetemre. 4éve nem tanultam matekot, a többi rész úgy ahogy megy, de logaritmust utálom. Bármi segítség jó lenne hozzá.

Jah meg mi van, ha egy egyenletbe cosinus, vagy sinus van... akkor mit kezdjek vele? -előre is köszi


2011. ápr. 17. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre nem lehet itt két mondatban válaszolni, mert túl általánosak, de ha érdekel professzionális segítség, akkor írjál magánban.
2011. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!