Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légyszí segíts Irodalomból. A...

Légyszí segíts Irodalomból. A kőszívű ember fiai c. könyvet már nincs időm holnapra elolvasni. Lenne pár kérdésem. Segítesz?

Figyelt kérdés

Mire kéri Goldner Fritz Jenőt?

Hogyan vezeti félre Edith Palvicz Ottót?

Kivel szemben elutasító Baradlayné a Jenőhöz írt levélben?

elöre is köszi ha válaszolsz legalább 1-re.


2011. ápr. 17. 18:07
 1/5 anonim válasza:
ööö ezt úgyhívják leszarom stílus.... utolsó pillanatos barom vagy.
2011. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
@nyád pitsája te k_öcsög.^^
2011. máj. 8. 13:29
 3/5 anonim válasza:
háháhá :D ha már valaki elmondja ezeket a válaszokat azt is mondja hogy pontosan ki az a goldner fritz és az a mausman vagy valami ilyen neve van xD én olvastam de nem bírtam rá figyelni úgyhogy az első kérdésre nem tudom a választ a második kérdésnél figyeltem de nem értettem :/ valami olyan hogy Edith alvást színlelve kihallgatta Plankenhorsték beszélgetését ezért tudta a titkos beszédet és így be tudta csapni Palvicz Ottót. A harmadikra pedig Alfonsine-nal.
2011. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


segít ;)

2011. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-nek: ne ajánlgassad mán a kötelezők rövident! Olvassa csak el a teljes regényt! Nem egy napja volt rá. DE: A kőszívű ember fiaihoz azért fel kell nőni. Nem biztos, hogy a 16-17 éves kor a megfelelő hozzá. Számomra 16 évesen érdektelen volt és nehéz olvasmány. 25-30 éves korom között rákaptam Jókaira és élvezet volt olvasni a "Kőszívűt" is.
2021. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!